Młodszy programista

Młodszy Programista
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
Współudział w analizie i projektowaniu architektury oprogramowania
Programowanie przy użyciu frameworka GSD Software i w języku Java
Współpraca z międzynarodowym zespołem

Wymagania:
Ukończone studia informatyczne lub ostatni rok studiów
Znajomość zasad programowania obiektowego
Zaangażowanie w realizowane projekty oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, umożliwiająca pracę w zespole
Znajomość języka Java

Oferujemy:
Stabilne warunki pracy, poszukujemy osób zainteresowanych długotrwałą współpracą (umowa o pracę)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Elastyczny czas pracy
W 2013 roku GSD Software otrzymało nagrodę „TOP JOB: 100 beste Arbeitsgeber” (Top 100 najlepszych pracodawców)

Czekam na Twoje zgłoszenie!
Wyślij swoje CV na rekrutacja@gsd.pl