Młodszy programista

Młodszy Programista
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Współudział w analizie i projektowaniu architektury oprogramowania
  • Programowanie przy użyciu frameworka GSD Software i w języku Java / JavaScript
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem

Wymagania:

  • Ukończone studia informatyczne lub ostatni rok studiów
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Zaangażowanie w realizowane projekty oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, umożliwiająca pracę w zespole
  • Znajomość języka Java / JavaScript

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy, poszukujemy osób zainteresowanych długotrwałą współpracą
  • Darmowe napoje, słodycze, przekąski, świeże owoce, chillout room, ekspres do kawy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowy kurs języka niemieckiego bezpośrednio w biurze
  • Biblioteka technologiczna (książki i publikacje)
  • Najnowszy sprzęt (telefon, tablet, zegarek), również do użytku prywatnego
  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne biuro (wygodne krzesła i biurka!) w samym centrum Łodzi
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w płatnych szkoleniach i konferencjach
  • Elastyczny czas pracy, możliwość dni zdalnych
  • Wspólne świętowanie i wyjścia
  • Bezpośredni feedback i małe gifty
  • Strzeżony parking pod biurem
  • W 2015 roku GSD Software otrzymało nagrodę „TOP JOB: 100 beste Arbeitsgeber” (Top 100 najlepszych pracodawców)

Czekam na Twoje zgłoszenie!
Wyślij swoje CV na rekrutacja@gsd.pl