Junior Software Developer

Miejsce odbywania praktyk/stażu: Łódź

Zakres obowiązków w trakcie trwania praktyk

• Współudział w analizie i projektowaniu architektury oprogramowania
• Budowanie interfejsów użytkownika
• Programowanie przy użyciu frameworka GSD Software
• Współpraca z międzynarodowym zespołem

Od kandydatów oczekujemy:

• Ukończonych studiów informatycznych lub studiowania na ostatnim roku studiów
• Znajomości zasad programowania
• Zaangażowania w realizowane projekty oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
• Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – umożliwiającej pracę w zespole

W zamian, w ramach praktyk oferujemy:

• Stabilne warunki pracy-  poszukujemy osób zainteresowanych nawiązaniem dalszej współpracy w oparciu o umowę i pracę.
• Przyjazne środowisko pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Możliwość dopasowania czasu pracy do rozkładu zajęć na uczelni!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyślij swoje CV na rekrutacja@gsd.pl